Loading please wait ...
axfone hosting a telefon | http://www.axfone.cz

DOMÉNY WEBHOSTING

Uvažujete nad tím, že si zaregistrujete vlastní doménu nebo už ji máte a chcete jenom ušetřit? Pak se na nás s důvěrou obraťte! Můžete si vybrat ze široké nabídky hostingových služeb, včetně webhostingu ke každé doméně zdarma!

TELEFON

Chcete volat za nejnižší ceny v ČR?
Pořiďte si Axfone telefonní linku! Neplatíte žádné měsíční paušály, standardní telefonní číslo dle vašeho výběru a moderní VoIP telefon nebo bránu vám dodáme zdarma!

BAREVNÉ LINKY

Odlište se od konkurence a pořiďte si vlastní zelenou, modrou nebo bílou linku!. Budeme vám ji provozovat za pouhých 199 Kč měsíčně, při provozu bílé linky vám navíc vyplatíme provizi 30 haléřů za každou minutu přijatého hovoru!

VIRTUÁLNÍ SERVERY VPS

Naše nabídka virtuálních serverů VPS s širokou škálou operačních systémů Windows i Linux není koncipována do typizovaných "balíčků", vychází z možnosti kombinovat parametry virtuálního VPS serveru přesně podle vašich představ.

VELKOOBCHOD

Chcete se stát VOIP operátorem? Prodávejte naše produkty pod vlastní značkou! Zdarma vám poskytneme kompletní know how a podporu, za symbolický poplatek pronajmeme ústřednu a hlasové služby dodáme ve velkoobchodních cenách!


Proč využívat právě našich služeb?

Protože dobrá cena je pro nás velmi důležitá,
v kvalitě však neděláme kompromisy!

Nebojte se nás na cokoliv zeptat!

Zaujala vás některá z námi nabízených služeb a chcete si něco ujasnit?
Nebo jste nějakou důležitou informaci vůbec nenalezli?
Zeptejte se nás! Jsme vám k dispozici kdykoliv si to budete přát.